Medyada Altan İnanç

Demokrasi mücadelesinde medyaya yansıyanlar

Demokrasi Adalet ve Emek için ...

Altan İnanç CHP İl Örgütü yemeğine katıldı

İzmir 1. Bölge Milletvekili aday adayı Altan İnanç CHP İzmir İl Başkanlığı'nın 'Omuz Omuza İktidara, Birlik ve Dayanışma Yemeği'nde partililerle bir araya geldi

Altan İnanç başvurusunu yaptı

İzmir 1.bölgeden aday adayılığı için başvuru yaptı. Merkez yoklaması ile gerçekleşecek olan İzmir 1. Bölge Milletvekiliği aday adaylığına başvuran altan İnanç "siyasal kabuslara son vereceğiz" dedi.

Altan İnanç Aday Adaylık başvurusunu yaptı

Geçtiğimiz hafta sonu CHP İzmir İl Binasında düzenlediği basın toplantısıyla milletvekilliği aday adaylığını açıklayan İnanç, bugünde Ankara’da resmi başvurusunu gerçekleştirdi.

Altan İnanç görev ve destek istedi

27. Dönem İzmir 1. Bölge milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Altan İnanç tüm örgüte bir mektup gönderdi.AKP faşizmine karşı mücadele etmek için örgütten destek istedi.

Altan İnanç: Adalet istediğim için adayım

CHP İzmir İl Eski Başkan Yardımcısı Altan İnanç, İzmir 1’inci bölgeden milletvekili aday adaylığını,parti binasın da ailesiyle birlikte açıkladı.

CHP İzmir İl binasında basın açıklaması

Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı binasında gereçekleşen adaylık açıklamasına çok sayıda basın mensubu ve Cumhuriyet Halk Partililer katıldı.